Laden...

Speelschema EK 2020

 

Lege scores in het overzicht betekenen dat de betreffende wedstrijd nog niet is gespeeld of dat de resultaten nog niet zijn verwerkt. Het is ook mogelijk het schema uit te printen, gebruik hiervoor de printfunctie van je browser of klik op het print icoontje. De in dit speelschema getoonde tijden zijn de Nederlandse aanvangstijden van de wedstrijden.

Pools sorteren
pool fixtures form
  team a team b datum tijd uitslag
Groepswedstrijden
1 Turkije Italië 11-06-2021 21:00
2 Wales Zwitserland 12-06-2021 15:00
3 Denemarken Finland 12-06-2021 18:00
4 België Rusland 12-06-2021 21:00
5 Engeland Kroatië 13-06-2021 15:00
6 Oostenrijk Noord-Macedoniƫ 13-06-2021 18:00
7 Nederland Oekraïne 13-06-2021 21:00
8 Schotland Tsjechië 14-06-2021 15:00
9 Polen Slowakije 14-06-2021 18:00
10 Spanje Zweden 14-06-2021 21:00
11 Hongarije Portugal 15-06-2021 18:00
12 Frankrijk Duitsland 15-06-2021 21:00
13 Finland Rusland 16-06-2021 15:00
14 Turkije Wales 16-06-2021 18:00
15 Italië Zwitserland 16-06-2021 21:00
16 Oekraïne Noord-MacedoniĆ« 17-06-2021 15:00
17 Denemarken België 17-06-2021 18:00
18 Nederland Oostenrijk 17-06-2021 21:00
19 Zweden Slowakije 18-06-2021 15:00
20 Kroatië Tsjechië 18-06-2021 18:00
21 Engeland Schotland 18-06-2021 21:00
22 Hongarije Frankrijk 19-06-2021 15:00
23 Portugal Duitsland 19-06-2021 18:00
24 Spanje Polen 19-06-2021 21:00
25 Zwitserland Turkije 20-06-2021 18:00
26 Italië Wales 20-06-2021 18:00
27 Noord-Macedoniƫ Nederland 21-06-2021 18:00
28 Oekraïne Oostenrijk 21-06-2021 18:00
29 Finland België 21-06-2021 21:00
30 Rusland Denemarken 21-06-2021 21:00
31 Tsjechië Engeland 22-06-2021 21:00
32 Kroatië Schotland 22-06-2021 21:00
33 Slowakije Spanje 23-06-2021 18:00
34 Zweden Polen 23-06-2021 18:00
35 Portugal Frankrijk 23-06-2021 21:00
36 Duitsland Hongarije 23-06-2021 21:00
8ste finales
37 2de Groep A 2de Groep B 26-06-2021 18:00
38 1ste Groep A 2de Groep C 26-06-2021 21:00
39 1ste Groep C 3de Groep D/E/F 27-06-2021 18:00
40 1ste Groep B 3de Groep A/D/E/F 27-06-2021 21:00
41 2de Groep D 2de Groep E 28-06-2021 18:00
42 1ste Groep F 3de Groep A/B/C 28-06-2021 21:00
43 1ste Groep D 2de Groep F 29-06-2021 18:00
44 1ste Groep E 3de Groep A/B/C/D 29-06-2021 21:00
Kwartfinales
45 Winnaar 41 Winnaar 42 02-07-2021 18:00
46 Winnaar 39 Winnaar 37 02-07-2021 21:00
47 Winnaar 40 Winnaar 38 03-07-2021 18:00
48 Winnaar 43 Winnaar 44 03-07-2021 21:00
Halve finales
49 Winnaar 46 Winnaar 45 06-07-2021 21:00
50 Winnaar 48 Winnaar 47 07-07-2021 21:00
Finale
51 Halve finale 1 Halve finale 2 11-07-2021 21:00

poll

Poll formulier
Stelling: Wie gaat het EK 2020 winnen ?