Laden...

Speelschema EK 2020

 

Lege scores in het overzicht betekenen dat de betreffende wedstrijd nog niet is gespeeld of dat de resultaten nog niet zijn verwerkt. Het is ook mogelijk het schema uit te printen, gebruik hiervoor de printfunctie van je browser of klik op het print icoontje. De in dit speelschema getoonde tijden zijn de Nederlandse aanvangstijden van de wedstrijden.

Pools sorteren
pool fixtures form
  team a team b datum tijd uitslag
Groepswedstrijden
1 Oekraïne Winnaar playoff D 30-11--0001 15:00
2 Wales Zwitserland 30-11--0001 15:00
3 Zweden Winnaar playoff B 30-11--0001 15:00
4 Winnaar playoff A Frankrijk 30-11--0001 15:00
5 Engeland Kroatië 30-11--0001 15:00
6 Winnaar playoff C Tsjechië 30-11--0001 15:00
7 Finland Rusland 30-11--0001 15:00
8 Oekraïne Oostenrijk 30-11--0001 18:00
9 Winnaar playoff D Nederland 30-11--0001 18:00
10 Kroatië Tsjechië 30-11--0001 18:00
11 Portugal Duitsland 30-11--0001 18:00
12 Polen Winnaar playoff B 30-11--0001 18:00
13 Winnaar playoff A Portugal 30-11--0001 18:00
14 Zweden Polen 30-11--0001 18:00
15 Oostenrijk Winnaar playoff D 30-11--0001 18:00
Kwartfinales
16 Winnaar 41 Winnaar 42 30-11--0001 18:00
Groepswedstrijden
17 Winnaar playoff B Spanje 30-11--0001 18:00
18 Turkije Wales 30-11--0001 18:00
Kwartfinales
19 Winnaar 40 Winnaar 38 30-11--0001 18:00
Groepswedstrijden
20 Zwitserland Turkije 30-11--0001 18:00
21 Denemarken België 30-11--0001 18:00
22 Italië Wales 30-11--0001 18:00
23 Denemarken Finland 30-11--0001 18:00
8ste finales
24 1ste Groep D 2de Groep F 30-11--0001 20:45
25 1ste Groep A 2de Groep C 30-11--0001 20:45
26 2de Groep A 2de Groep B 30-11--0001 20:45
27 1ste Groep E 3de Groep A/B/C/D 30-11--0001 20:45
28 2de Groep D 2de Groep E 30-11--0001 20:45
29 1ste Groep F 3de Groep A/B/C 30-11--0001 20:45
30 1ste Groep C 3de Groep D/E/F 30-11--0001 20:45
31 1ste Groep B 3de Groep A/D/E/F 30-11--0001 20:45
Groepswedstrijden
32 Spanje Polen 30-11--0001 21:00
33 Rusland Denemarken 30-11--0001 21:00
34 België Rusland 30-11--0001 21:00
35 Spanje Zweden 30-11--0001 21:00
Kwartfinales
36 Winnaar 39 Winnaar 37 30-11--0001 21:00
Groepswedstrijden
37 Italië Zwitserland 30-11--0001 21:00
Kwartfinales
38 Winnaar 43 Winnaar 44 30-11--0001 21:00
Halve finales
39 Winnaar 46 Winnaar 45 30-11--0001 21:00
40 Winnaar 48 Winnaar 47 30-11--0001 21:00
Groepswedstrijden
41 Finland België 30-11--0001 21:00
42 Turkije Italië 30-11--0001 21:00
43 Frankrijk Duitsland 30-11--0001 21:00
44 Tsjechië Engeland 30-11--0001 21:00
45 Duitsland Winnaar playoff A 30-11--0001 21:00
46 Portugal Frankrijk 30-11--0001 21:00
47 Kroatië Winnaar playoff C 30-11--0001 21:00
48 Engeland Winnaar playoff C 30-11--0001 21:00
49 Nederland Oostenrijk 30-11--0001 21:00
50 Nederland Oekraïne 30-11--0001 21:00
Finale
51 Halve finale 1 Halve finale 2 30-11--0001 21:00

poll

Poll formulier
Stelling: Wie gaat het EK 2020 winnen ?